Rapture - World Conquest

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 104 MB
  • Sürüm 1.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tundra Games
İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu ile karşı karşıyasınız.

İOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu ile karşı karşıyasınız.

Rapture - World Conquest strateji tabanlı bir oyun olarak oyun piyasasına giriş yapmıştır. Tundra Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu muhteşem strateji oyunu olan Rapture - World Conquest'da dünyanın sonu gelmiş gibi gözüküyor. Oyunumuzda siz kötü bir karaktere yön vereceksiniz. 

Gelmiş geçmiş en güçlü komutan olarak yer alacağınız Rapture - World Conquest oyununda her şey size bağlıdır. Oyunumuz sizlere eğlence ve bol miktarda heyecan veriyor. Mobil cihazınızın İnternete bağlı iken üç arkadaşınız ile birlik olarak oyunda yer alacaksınız. Yani oyunu birlikte oynayabilirsiniz. 

Muhteşem bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Rapture - World Conquest İOS işletim sistemi bulunana akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oyunda yer alabilirsiniz. Oyunda kuvvetli stratejiler geliştirerek başarılı bir konuma gelin. Stratejilerinizi arkadaşlarınız ile birlikte belirleyim birlikte hareket ederek oyunun kazananı olmak için elinizden geleni yapın. 

Mobil platformda oynamak için muhteşem bir oyun olduğunu söyleyebileceğimiz Rapture - World Conquest oyununda yer almak için daha ne bekliyorsunuz? 

 

Rapture - World Conquest indir